ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
  • Nátěry střech

    Naše střešní nátěry mají vysokou životnost. Se střešními nátěry máme dvacetileté zkušenosti. Pro nátěr střechy používáme kvalitnější nátěrové materiály, které mají velkou životnost, velmi dobře odolávají povětrnostním vlivům i korozi.

Stačí poslat sms s Vaším jménem, příjmením a krátkým popiskem, jakou práci potřebujete udělat. Zavoláme Vám zpět jako poděkování za Vaší poptávku.

+420 604 533 924 | info@malirstvi-skoda.cz

Nabízíme nátěry střech pro soukromé i firemní zákazníky

Nabízíme nátěry střech pro soukromé i firemní zákazníky. Začínáme s nátěry střech rodinných domů i vil, pokračujeme k nátěrům střech panelových domů, různých sportovních hal i zimních stadionů až po střechy různých dílen, skladů i fabrik. Pří výběru materiálu, který používáme na nátěry střech, spolupracujeme s odborníky ve své profesi nebo-li lépe řečeno s odbornými poradci ve specializovaných prodejen barev. Děláme nátěry střech tělocvičen, která je pokryta materiálem IPA, realizujeme nátěry střech škol i školek. Mezi naše realizace patří i nátěry taškových, eternitových i plechových střech.

Eternitové tašky

Na taškové a eternitové střechy používáme kvalitnější dvousložkové materiály. Dvousložkové materiály více odolávají povětrnostním vlivům. Díky neustálým investicím, které jsou nedílnou součástí naší práce, můžeme realizovat nátěry střech zimních stadionů i sportovních hal. Na nátěry střech používáme vysokotlaké zařízení WAP, které nám špičkově odstraní starý, ne příliš držící nátěr. Na nátěry střech používáme jednosložkové nebo dvousložkové barvy, které více odolávají povětrnostním vlivům. Na nátěry střech používáme svou pojízdnou plošinu, vlastníme i své pojízdné lešení, 3 stříkací zařízení Airless, výškové žebříky, úhlové brusky a všechny potřebné věci k precizně odvedené práci.

Nátěry střech, soukromý sektor

www.malirstvi-skoda.cz

Nátěry střech, firemní sektor

www.skoda-malirstvi.cz

YOUtube videa

Nátěr a nástřik střechy

Kontaktujte nás ...

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google Zásady ochrany osobních údajů a Podmínky služby.
youtube kanál
živé reference
rychlý kontakt