ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
  • Slide 01

    Aplikace protipožárních nátěrů

    Mezi další naše práce, které jsme schopni realizovat díky naší plošině, patří aplikace protipožárních nátěrů. Díky malé šířce naší plošiny je velké využití v průmyslovém i automobilovém odvětví.

Stačí poslat sms s Vaším jménem, příjmením a krátkým popiskem, jakou práci potřebujete udělat. Zavoláme Vám zpět jako poděkování za Vaší poptávku.

+420 604 533 924 | info@malirstvi-skoda.cz

Základem dobře provedeného protipožárního nátěru je aplikace kvalitního materiálu s přesným postupem

Základem precizní práce je schopnost komunikace se zákazníkem, který nám řekne požadavky a představy o provedené práci. Požární odolnost nám upřesní hasiči v požárnické zprávě. Odolnost proti požárům může být 15minutová, 30 minutová i 45 minutová. Většinou je požadavek od hasičů na 30minutovou odolnost, to znamená udělat celkem 4 nátěry, které nám dají celkovou hodnotu 900 mikronů.

Aplikace protipožárního nátěru pomocí pojízdné pracovní plošiny

Mezi výhody naší plošiny patří velký stranový dosah (9.0 - 9.5 metru), díky němuž můžeme realizovat aplikaci protipožárních nátěrů i do špatně přístupných míst. Na aplikaci protipožárních nátěrů vlastníme 2 stříkací zařízení Airless, které nám zaručí plnit požadavky investora i kvalitu odvedené práce. Na aplikaci protipožárních nátěrů jsme řádně proškoleni od dodavatele protipožárních nátěrů, které se musí neustále obnovovat. Aplikaci protipožárních nátěrů můžeme realizovat jak z naší pojízdné plošiny, tak i z našeho vlastního lešení. Jsme moderní společnost, která si uvědomuje potřebu stále investovat nemalé peníze do vlastního vybavení..

Protipožární nátěry, soukromý sektor

www.malirstvi-skoda.cz

Protipožární nátěry, firemní sektor

www.skoda-malirstvi.cz

YOUtube videa

Ukázky nátěru konstrukcí

Nátěry konstrukcí

Kontaktujte nás ...

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google Zásady ochrany osobních údajů a Podmínky služby.
youtube kanál
živé reference
rychlý kontakt