ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
  • Slide 01

    Malování průmyslových objektů

    Nabízíme firemním zákazníkům malování průmyslových objektů. Naše zkušenosti z malování průmyslových objektů vychází z mnoha let nasbíraných zkušeností.

Stačí poslat sms s Vaším jménem, příjmením a krátkým popiskem, jakou práci potřebujete udělat. Zavoláme Vám zpět jako poděkování za Vaší poptávku.

+420 604 533 924 | info@malirstvi-skoda.cz

Realizujeme veškeré malování různých hal, skladů, dílen, výrobních prostor i malování sléváren a další.

Realizujeme veškeré malování různých hal, skladů, dílen, výrobních prostor i malování sléváren. Na malování průmyslových objektů používáme barvy, které odpovídají veškerým potřebným normám schválených SZÚ Praha a ZÚ Brno. Naše malování můžete najít v různém odvětví průmyslu, ať už v automobilovém nebo v potravinařském průmyslu. Díky neustálým investicím do našeho vybavení se naše malování neustále rozrůstá, a tím pádem jsme schopni zákazníkům nabídnout čím dál tím větší možnosti v malování. Díky pojízdné plošině jsme schopni realizovat malování průmyslových objektů i v nejtěžších dostupných místech.

Díky pojízdné plošině není problém malovat i natírat jinak špatně dostupná místa

Plošina, která má velmi malou šířku, nám poskytuje i velmi malý průjezd do výrobních i skladových prostor. Další naší výhodou je i stranový dosah, který nám nabízí možnosti i na těžko dostupná místa. Na malování průmyslových objektů máme 3 stříkací zařízení Airless, které nám zajistí a umožní malování průmyslových objektů i ve velkém množství. Podle potřeby můžeme použít i vysokotlaké zařízení WAP, které nám umožní zkvalitnění naší práce. Na veškeré malování a přikrývání používáme všechny možné pracovní věci, ať už různé plachty, které používáme na přikrývání výrobních strojů nebo kloubový i výškový žebřík. K udělání a předání hotové práce patří i úklid, který jsme schopni realizovat naším průmyslovým vysavačem a i díky spolupráci s úklidovou firmou.

Malování průmyslových objektů, firemní sektor

www.skoda-malirstvi.cz

YOUtube videa

Malování a nátěry průmyslového objektu

Malování haly pro Interobal k.s. Plzeň Dýšina

Kontaktujte nás ...

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google Zásady ochrany osobních údajů a Podmínky služby.
youtube kanál
živé reference
rychlý kontakt