ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
  • Slide 01

    Mytí a čištění střech rotační tryskou

    Rádi bychom Vám nabídli další naší práci, kterou jsme přidali do naší nabídky. Myslím si, že je to práce, která je hodně potřebná i zajímavá pro potencionální nové i stálé zákazníky.

Stačí poslat sms s Vaším jménem, příjmením a krátkým popiskem, jakou práci potřebujete udělat. Zavoláme Vám zpět jako poděkování za Vaší poptávku.

+420 604 533 924 | info@malirstvi-skoda.cz

Zajímavé možnosti pro naše stálé i nové příchozí zákazníky

Rádi bychom Vám nabídli další naší práci, kterou jsme přidali do naší nabídky. Myslím si, že je to práce, která je hodně potřebná i zajímavá pro potencionální nové i stálé zákazníky. Jedná se o mytí a čištění střech rotační tryskou vysokotlakým čistícím zařízením WAP. Rotační vysokotlaké čištění nám dokáže ze střech sundat veškerou nečistotu, špínu i mechy, které se nám utvořili během plynoucích let. Největší výhodou vysokotlakého mytí a čištění střech rotační tryskou je odstranění nesoudržných vrstev barev, které by nám při případných realizací ochranných nátěrů dělali pěkný nepořádek. Nesoudržné vrstvy barev by nám při střídání zimních a letních teplot mohli začít odlupovat a během ubíhajícímu času by se nám zvedli od samotného povrchu střechy. Vyzkoušel jsem všechny možné pracovní postupy při realizacích přípravných prací a tenhle typ práce je absolutně na výši. Díky regulovatelnému tlaku se nám podaří dostat vysokotlakou trysku do různých záhybů, zákoutí, které bývají většinou ve spojích v plechových střech.

Typy střech, které lze čistit rotační tryskou

Při mytí a čištění střech hodně záleží na pár důležitých věcí. První předpoklad pro mytí a čištění střech rotační tryskou je osobní prohlídka, při které zjistíme samotný přístup ke střeše. Je dobrý se podívat, jestli nám k přístupu k samotné střeše nepřekáží různé stromy, venkovní terasy i různé přístavby. Druhým důležitým aspektem bývá sklon střechy. Jinak se nám myje a čistí střecha s mírným sklonem po které lze chodit, tím pádem je to pro nás bezpečný, jinak se myjte střecha s velkým sklonem. Když máme střechu, která má začínající sklon cca od 35% tak se nám střecha velice obtížným způsobem myje. Pro zákazníky realizujeme vysokotlaké mytí a čištění střech rotační tryskou průmyslových hal, různých komerčních objektů, tělocvičen nebo i benzínových pump. Podle možností s ohledem na bezpečnost práce realizujeme mytí a čištění střech sportovních center, výrobních i komerčních hal. Vše by mělo být otázkou domluvy zákazníka s řemeslnou firmou a ochoty najít společnou řeč, jak realizovat požadované práce.

Naše vybavení na vysokotlaké mytí a čištění střech rotační tryskou

Hlavním cílem naší společnosti je poskytovat komplexní péči zákazníkovi, která začíná příjemným vystupováním, po realizaci precizních prací a končí investicemi do nového vybavení. Na mytí a čištění střech vysokotlakým čistícím zařízením WAP s rotační tryskou jsme velice dobře vybavení. Vlastníme dvě vysokotlaká čistící zařízení WAP od německého profesionálního výrobce na čistící techniku. Společnost Kränzle nám poskytuje veškerý potřebný komfort k realizaci přípravných prací, rovněž je zárukou kvality čistících strojů. Pro průmyslové mytí a čištění střech rotační tryskou je nezbytně nutný mít větší počet čistící techniky, která vám dokáže spolehlivě sloužit při celodenním používaní několik týdnů. Pro rozšíření našich prací jsme koupili 19 metrů vysokou pojízdnou pásovou plošinu. Naše pojízdná plošina se vyznačuje malou průjezdní šířkou, která činní po sundání koše 90cm, když není potřeba sundání koše, tak je průjezdní šířka 1,5metru. Naše plošina má nízké provozní náklady, stačí nám obyčejná zásuvka na 220V. Podle pracovní potřeby můžeme použít naše vlastní hliníkové lešení, které si můžeme podle libosti různě sestavit, jak do výšky, tak i do délky.

K vybavením naší společnosti patří i výškové hliníkové žebříky, které si můžeme různě výškově upravovat.

Bezpečnost práce je na prvním místě

Bezpečnost práce je nezbytně nutná při mytí a čištění střech. Můžete mít cokoliv, můžete chtít všechno, ale když není zdraví, tak v podstatě nemáte nic. Nejlíp to ukazuje dnešní doba s Covidem. Život máme jenom jeden, a proto já dávám bezpečnosti práce velkou váhu. Bezpečnost práce by se měla odvíjet od opatrné obhlídky případné zakázky, kdy si práci prohlédnete a zjistíte co a jak. Při mytí a čištění střech vysokotlakým čistícím zařízením WAP s rotační tryskou na hůře dostupných místech, tam kde máme velký sklon střechy a je tu dost velká pravděpodobnost úrazu při práci používáme bezpečnostní úvazek, který si podle potřeby spojíme s bezpečnostními lany, které, můžou být omotány kolem komínů nebo stromů. V případě potřeby můžeme použít pro bezpečnost práce naší pojízdnou plošinu, která nám dělá pocitově ochranný štít. Při práci můžeme použít další vybavení naší společnosti, mezi které může patřit pojízdné hliníkové lešení, tak zvanou věž.

Pokračování s nátěry střech

Když máme udělány přípravné práce na co možné nejlepší úrovni, přichází dokončovací natěračské práce. Při nátěrech střech dáváme přednost kvalitnějším materiálům, které máme vyzkoušené z mnoha let získaných při nátěrech střech. Při nátěrech střech používáme antikorozní syntetické barvy, které můžou být jednosložkové i dvousložkové. Dvousložkové barvy se skládají ze dvou částí, kde je hlavní složka samotná barva, druhá doplňující složka je tužidlo. Dvousložkovou barvu dodává výrobce s přesně určeným poměrem tužidla, tak aby nedošlo k nechtěným okolnostem při případných realizacích nátěrů střech. Pokud by se nám stalo, že tam nedáme přesně určený poměr tužidla, tak bychom riskovali nedodržení pracovních postupů. V prvním případě nebude mít barva stoprocentní přilnavost ke střeše, jelikož nám bude scházet druhá povinná složka barvy, druhý následný problém vznikne tím, že nám barva nebude dostatečným způsobem schnout. Doba schnutí barvy je závislá na přesně určeném množství tužidla. Při nástřicích taškových střech používáme vyzkoušené německé barvy s prvotřídní kvalitou. Na nástřik taškových střech používáme naší pojízdnou pásovou plošinu, která nás dostane přímo nad samotnou střechu.

Nátěry střech bývají sousedé s nátěry fasád

Pro zákazníky nerealizujeme pouze nátěry střech. Nátěry střech jsou blízcí sousedi s nátěry fasád. Při přípravných prací můžeme fasádu umýt vysokotlakým čistícím zařízením WAP, podle potřeby si umíme poradit i s plísní na fasádách. Při nátěrech fasád je nezbytně nutná bezpečnost práce i použití kvalitnějších fasádních barev, které nám více vydrží povětrnostním podmínkám zejména vodě a dešti. Když použijeme kvalitnější fasádní barvu, která nám udělá na fasádě neviditelný film, takže nám voda po fasádě jakoby zteče a na fasádě nám nenechá žádné stopy po dešti. Je lepší používat kvalitnější barvy od výrobců, kteří jsou už delší dobu na trhu a sám výrobce barev chce, aby se dodržovali pracovní postupy, protože sám výrobce barev chce předejít různým pracovním komplikacím, které můžou nastat nesprávným používáním pracovních postupů. Jsou na trhu barvy, které se můžou tvářit jako kvalitní, leč kvalitní barvy asi nebudou, protože mají nízké počty odpovídajících složek barev. Od množství složek v materiálu se odvíjí i celková cena fasádních barev.

Kontaktujte nás ...

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google Zásady ochrany osobních údajů a Podmínky služby.
youtube kanál
živé reference
rychlý kontakt