ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
  • Slide 01

    Nátěry podhledů a štítů

    Pro naše soukromé a firemní zákazníky nabízíme z naší pojízdné plošiny nátěry štítů i podhledů. Pro soukromé zákazníky realizujeme nátěry podhledů a štítů rodinných domů, zahradních chatek i různých přístaveb.

Stačí poslat sms s Vaším jménem, příjmením a krátkým popiskem, jakou práci potřebujete udělat. Zavoláme Vám zpět jako poděkování za Vaší poptávku.

+420 604 533 924 | info@malirstvi-skoda.cz

Nátěry podhledů a štítů

Pro naše soukromé a firemní zákazníky nabízíme z naší pojízdné plošiny nátěry štítů i podhledů. Pro soukromé zákazníky realizujeme nátěry podhledů a štítů rodinných domů, zahradních chatek i různých přístaveb.

Nátěry podhledů a štítů pro soukromé i firemní zákazníky z pojízdné plošiny

Z plošiny realizujeme nátěry podhledů a štítů řadových domů, které jsou vzájemně propojeny, takže jsou více komplikované, jelikož každý majitel řadového domu má před vchodem svoji zahrádku, kde si pěstují své kytičky. Na zadní části domu mají zase pěkně posekanou trávu a tu nechtějí moc ničit. Pro firemní zákazníky realizujeme nátěry štítů a podhledů různých sídel společností i firem, komerčních budov. U komerčních budov nebo různých firemních budov bývá dost velký problém s prostorem na plošinu. Jelikož naše plošina má malou šířku, tak máme většinou vyhráno. Hodně také záleží na stavu silnice nebo vozovky, jelikož naše plošina váží cca 2 100 tuny.

Posouzení a navrhnutí pracovního postupu

Většinou hodně trpí především štíty, kterou jsou víc namáhané od povětrnostních vlivů. Základem naší precizní práce je posouzení stavu, navrhnutí pracovního postupu i materiálu. Nejdříve důkladně obrousíme vibrační bruskou podhledové štíty, které jdou většinou až úplně na samotné dřevo, které potom oprášíme. Pro zkvalitnění práce napustíme 2-3x obroušené dřevo prostředkem proti červotočům, plísním a i proti hnilobě. Tento prostředek zasychá zhruba 3-4 hodiny, záleží na venkovní teplotě. Po důkladném proschnutí realizujeme 2-3 nátěry tenkovrstvou lazurou. Většinou přední štíty natíráme 3x tak, aby více vydržely povětrnostním vlivům. Na nátěry podhledů a štítů používáme výhradně materiály, které máme vyzkoušené z dlouhodobých zkušeností a víme moc dobře, jak se materiály chovají po delší době. Zhruba po 5 letech bych poradil udělat ochranný a obnovovací dvojitý nátěr.

Nátěry podhledů a štítů, soukromý sektor

www.malirstvi-skoda.cz

YOUtube videa

Nátěry fasády a dřevěného obložení rodinného domu

Kontaktujte nás ...

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google Zásady ochrany osobních údajů a Podmínky služby.
youtube kanál
živé reference
rychlý kontakt