ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
  • Slide 01

    Mytí fasád

    Mezi další naše práce, které chceme nabídnout zákazníkům je realizace s pomocí plošiny a vysokotlakého zařízení,
    čištění i mytí fasád rodinných, činžovních, řadových i panelákových domů.

Stačí poslat sms s Vaším jménem, příjmením a krátkým popiskem, jakou práci potřebujete udělat. Zavoláme Vám zpět jako poděkování za Vaší poptávku.

+420 604 533 924 | info@malirstvi-skoda.cz

Mytí fasád vysokotlakým

čistícím zařízením WAP

Nabízené služby pro zákazníky

Nabízené služby pro zákazníky

Mezi další naše práce, které chceme nabídnout zákazníkům je realizace s pomocí plošiny a vysokotlakého zařízení, čištění i mytí fasád rodinných, činžovních, řadových i panelákových domů. Realizace mytí a čistění není pouze pro soukromé zákazníky, rovněž nabízíme z plošin mytí a čištění fasád komerčních budov a končíme fasádami různých výrobních podniků až po různé obchodní domy.

Každá fasáda je jiná, každá fasáda má svoje specifikum, které potřebují zvětšit nebo zmenšit tlak, tak aby se fasáda neponičila. Chceme nabídnout zákazníkům veškerý servis na mytí i čištění fasád. Vlastníme vysokotlaké čistící zařízení Kränzle quadro 599 TST. Na čištění větších ploch jsme přikoupili rotační čistič ploch Mosmatic. Výhodou rotačního čističe ploch je použití dvou trysek, tím pádem se zvětšuje efektivita a množství vyčištěné plochy.

Mytí fasád pro všechny zákazníky

Mytí a čištění fasád realizujeme pro všechny možné zákazníky. Myjeme fasády rodinných, řadových, činžovních i panelákových domů. Není pro nás problém realizovat čištění fasád různých komerčních budov, které přecházejí k různým administrativních budov a končíme třeba po mytí fasád různých výrobních podniků. Realizujeme mytí fasád obchodních center i bytových komplexů.

V dnešní době není problém realizovat mytí fasád na těžko dostupných místech. Je potřeba si uvědomit jednu důležitou věc: všude se naše plošina nedosáhne, všude se s naší plošinou nedostaneme. Chceme nabídnout zákazníkům veškerý servis, který povede k maximální spokojenosti zákazníka. Díky kamarádským vztahům jsme schopni realizovat mytí fasád na těžko dostupných místech. Spolupracujeme s firmou na montáž i demontáž lešení.

Spolupracující firma se na fasádu zajede podívat, zaměří to a udělají nám cenovou nabídku na lešení. Cenová nabídka je podle druhu fasády, podle členitosti i složitosti, ale i třeba podle doby realizace. U kamarádů, kteří stavějí lešení je na prvním místě bezpečnost práce, která nám dává vnitřní klid a pohodu.

Možnosti čištění a mytí fasád

Možnosti čištění a mytí fasád

Hodně záleží na samotném přístupu k fasádě určenou pro mytí a čištění. Poměrně dost těžko se umývají řadové domy. K řadových domům se dostane v pohodě k přední části, ale největší problém je realizace zadní části domu, kde většinou nemáte šanci se dostat s plošinou, protože k zadní části vede pouze malinký průchod, který je většinou zakončený pár schody.

Někdy se stává, že se může zajet k zadní části domu zahradou, ale to je opravdu jen vyjímečně, protože řadové domy jsou různě pospojovány k sobě, tudíž pro průjezd plošiny není místo. Dobré mytí fasád je u panelákových nebo činžovních i rodinných domů. Když sundáme z plošiny koš, tak máme průjezdní šířku do 90cm, takže není pro nás problém realizovat veškeré přání a požadavky zákazníků.

Naše doporučení pro precizní práci

Hodně zákazníků si myslí, že pouhé umytí fasády bude stačit. Zastávám názor, že ne. Není z důvodu, abychom dostali se zákazníků peníze za každou cenu, ale je to o tom, že když umyjete fasádu, a neuděláte ochranný nátěr tak cca za půl roku většinou nastane úplně stejný stav jako byl předtím, tím pádem bylo mytí fasády úplně zbytečný a jsou za to vyhozené peníze. Poměrně dost častým problémem fasád je to, že se začínají objevovat částečně zelená místa, které přecházejí až do černé barvy a postupně se začínají objevovat po celé fasádě. Je to začátek objevující plísně. Po důkladném umytí fasády se aplikuje prostředek proti plísni. V těhlech případech hraje čistící vysokotlaké zařízení WAP svojí roli. Podle zkušeností i podle technologického pracovního postupu chce fasádu důkladně umýt, nechat to pořádně vyschnout a aplikovat protiplísňový prostředek. Protiplísňový prostředek je dobré nechat působit aspoň 8 hodin. Nepatřím mezi ty, kteří rádi používají příkazová slova, tak raději napíšu bylo by dobrý to nechat protiplísňový prostředek pořádně působit. Po dokonalém proschnutí můžeme aplikovat penetrační nátěr, který je pouze začátkem základního kamene k udělání precizní práce. Následuje samotný nátěr fasády dle vybraného odstínu i materiálu na přání a požadavků zákazníků.

Wap 1
Ndf 06
Ndf 07

Umytím a vyčištěním fasády to nekončí

V dnešní moderní době máme k dispozici 3 druhy fasádních barev. Každá fasádní barva je omyvatelná, všechny fasádní barvy se vyznačují velice dobrou kryvostí i dobrou paropropustností. Máme 3 druhy fasádních barev. Každá fasáda je jiná, na každou fasádu si můžeme vybrat fasádní barvu dle svého výběru. Máme akrylátovou, silikonovou i silikátovou fasádní barvu. Všechny fasádní barvy se dají namíchat podle malířských vzorníků, které nám poskytují neskutečné možnosti při zvolení barevných kombinací. Podle potřeby poskytuji zákazníkům barevné poradenství při volbě materiálu, tak i při barevném kombinování různých odstínů. Při barevném kombinování různých odstínů by se mělo brát ve zřetel pár důležitých parametrů. Mám na mysli, kde se nachází rodinný, činžovní i řadový dům, je dobrý se podívat kolem sebe, jaké mají fasády barvy, tak aby z toho všeho nebyl nevkus a všechny fasádní varianty se vzájemně k sobě hodily.

Phoca Thumb L Nf 37
Phoca Thumb L Nf 38
Phoca Thumb L Nf 51
Phoca Thumb L Nf 65
Phoca Thumb L Nf 66
Slide 11

Kontaktujte nás ...

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google Zásady ochrany osobních údajů a Podmínky služby.
youtube kanál
živé reference
rychlý kontakt