ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
  • Nátěry konstrukcí

    Z plošiny realizujeme veškeré nátěry kovových, ocelových, betonových i dřevěných konstrukcí.

Stačí poslat sms s Vaším jménem, příjmením a krátkým popiskem, jakou práci potřebujete udělat. Zavoláme Vám zpět jako poděkování za Vaší poptávku.

+420 604 533 924 | info@malirstvi-skoda.cz

Konstrukce natíráme kvalitními značkovými a dlouhodobě vyzkoušenými barvami a nátěrovými systémy

Konstrukce natíráme kvalitními značkovými a dlouhodobě vyzkoušenými barvami a nátěrovými systémy. Na naši práci používáme buď jednosložkové barvy, anebo dvousložkové epoxidové či polyuretanové barvy. Výběr závisí na potřebě intenzity ochrany proti korozi a povětrnostním a dalším místním vlivům. Nátěry betonových konstrukcí pro firemní zákazníky můžeme realizovat vodou ředitelnými barvami, které nemají škodlivé účinky k přírodě. Mezi další naše práce patří nátěry konstrukcí. Nátěry konstrukcí realizujeme pro soukromé zákazníky i pro firemní klientelu. Mezi nátěry konstrukcí pro soukromé zákazníky patří různé venkovní nátěry schodišť u rodinných domů, nátěry zimních zahrad i okenních rámů nebo nátěry střešních konstrukcí řadových domů a vil.

Nátěry střešní konstrukce, krovů

Pokud je zájem, lze provádět i nátěry střešní konstrukce či krovů. Vždycky záleží na tom, jaký je k dané práci přístup pro plošinu. Z plošiny realizujeme nátěry střešní atiky, parapetů i svodů, i klempířských prvků. Mezi nátěry konstrukcí pro firemní klientelu lze zařadit nátěry betonových konstrukcí (různé výrobní haly i dílny jak z interiéru, tak i z exteriéru). Mezi hodně vyhledávané práce pro firemní zákazníky patří nátěry ocelových i kovových konstrukcí (nátěry střešních konstrukcí, různých schodišť u dílen, továren i fabrik, nátěry pylonů), nátěry kovových konstrukcí bilboardů. Natíráme betonové komponenty hal, stadionů, mosty, protihlukové stěny, tunely. Z plošin realizujeme i nátěry ocelových, kovových i betonových konstrukcí pro sportovní haly, zimní stadiony i pro různá komerční centra.

Barvy na nátěry konstrukcí lze míchat podle různých vzorníků, které poskytují velikou škálu odstínů. Většinou je to podle vzorníku barev RAL, ČSN nebo NCS.

Elektrické stříkací zařízení Airless

Pro nátěry konstrukcí je možné použít i elektrické stříkací zařízení Airless, které stříká barvu pod vysokým tlakem a má širokou škálu využití. Kromě nástřiku konstrukcí ho lze dobře využít například pro nátěry střešních konstrukcí. Toto zařízení urychluje práci, dokáže nanést barvu i do problematických míst, kam lidská ruka nedosáhne.

Nátěry konstrukcí, soukromý sektor

www.malirstvi-skoda.cz

Nátěry konstrukcí, firemní sektor

www.skoda-malirstvi.cz

YOUtube videa

Ukázky nátěru konstrukcí

Nátěry konstrukcí

Kontaktujte nás ...

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google Zásady ochrany osobních údajů a Podmínky služby.
youtube kanál
živé reference
rychlý kontakt