ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
  • Slide 01

    Nátěry obložení

    Nátěry obložení nabízíme jak soukromníkům, tak i firemním zákazníkům.

Stačí poslat sms s Vaším jménem, příjmením a krátkým popiskem, jakou práci potřebujete udělat. Zavoláme Vám zpět jako poděkování za Vaší poptávku.

+420 604 533 924 | info@malirstvi-skoda.cz

Nátěry obložení odpovídají platné ČSN

Nátěry obložení nabízíme jak soukromníkům, tak i firemním zákazníkům. Mezi nátěry obložení lze zařadit nátěry dřevěných obložení, nátěry kovových nebo i plechových obložení. Nátěry dřevěného obložení se většinou provádí s vodou ředitelnými barvami. Na nátěry obložení používáme i tenkovrstvé lazury. Nátěry kovových obložení lze realizovat s jednosložkovými syntetickými barvami nebo dvousložkovými syntetickými barvami. Všechny námi používané materiály odpovídají normám ČSN.

Soukromý zákazník

Pro soukromé zákazníky realizujeme z plošiny nátěry venkovních dřevěných stěn, srubů i okenNatíráme dřevěné střešní přístavky i nátěry obložení zahradních chat i chalup. Realizujeme taky nátěry dřevěného obložení rodinných domů i vil. U nátěru obložení používáme tenkovrstvé lazury nebo vodou ředitelné barvy. Tenkovrstvé lazury mají zhruba 10 odstínů, vodou ředitelné barvy mají větší škálu odstínů.

Firemní zákazník

Pro firemní zákazníky nabízíme z plošin nátěry dřevěných, plechových i kovových obložení. Realizujeme nátěry dřevěných obložení pro bytová družstva, která mají přání natřít dřevěné obložení bytových komplexů i různých částí domů i nátěry dřevěných fasád. Nátěry plechových obložení se většinou dělají pro sportovní svazy - nátěry sportovních hal, ať už v interiéru, tak i v exteriéru, nátěry zimních stadionů, i nátěry obložení komerčních budov. Nedílnou součástí nátěrů obložení jsou taky různé výrobní haly, dílny i společenské místnosti. Syntetické barvy více odolávají povětrnostním vlivům a mají velice širokou škálu odstínů. Většinou se barvy míchají podle vzorníků RAL nebo ČSN. Na nátěry obložení můžeme použít i naše stříkací zařízení Airless, které dokáže stříkat barvu pod vysokým tlakem, a tím pádem je vhodné i na nátěry plechových obložení, kde má široké použítí.

Nátěry obložení, soukromý sektor

www.malirstvi-skoda.cz

YOUtube videa

Nátěry fasády a dřevěného obložení rodinného domu

Kontaktujte nás ...

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google Zásady ochrany osobních údajů a Podmínky služby.
youtube kanál
živé reference
rychlý kontakt